Відкрити меню

АКСЕСУАРИ

Завжди в наявності широкий асортимент супутніх товарів: штемпельна фарба на водній основі, змінні подушки для автоматичних оснасток (Trodat, Colop, Shiny), настільні штемпельні подушки різних розмірів, футляри для автоматичних оснасток Trodat, Colop та Shiny.

Штемпельна фарба на водній основі Штемпельна фарба на водній основі базових чорного, зеленого, синого, фіолетового та червоного кольорів, штемпельна фарба спеціального призначення (ультрафіолетова, швидкосохнуча і таке інше). Використовують для дозаправки штемпельних подушок.
Штемпельна фарба на водній основі Штемпельна фарба на водній основі додаткових бірюзового, бордового, жовтого, помаранчевого, рожевого та шоколадного кольорів. Використовують для дозаправки штемпельних подушок.
 Штемпельні подушки Всі штемпельні подушки можуть бути одного з п’яти кольорів (синього, чорного, червоного, зеленого, фіолетового) або незабарвлені штемпельної фарбою. Вони зазвичай використовуються в тих випадках, коли є необхідність скористатися спеціальною штемпельної фарбою. Зазвичай всі  автоматичні оснастки комплектуються змінної подушкою синього кольору, яку при необхідності можна з легкістю замінити на подушку іншого кольору або незабарвлену.
 Штемпельні подушки Настільні штемпельні подушки для використання з ручними печатками або штампами. Можуть бути одного з п’яти кольорів (синього, чорного, червоного, зеленого, фіолетового) або незабарвлені штемпельної фарбою.
Футляри та чохли для печаток в асортименті Футляр захищає оснастку від бруду та пошкодження. Рекомендовано використовувати для автоматичних оснасток які не мають захисних кришок. Зручні в використанні чохли з карабіном для кишенькових оснасток Colop Stamp Mouse R40 та металевих або пластикових ручних оснасток (таблеток).

© 2023 ПЕЧАТКИ & ШТАМПИ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено