Відкрити меню

ОСНАСТКИ

В даному розділі представлені тільки самі популярні оснастки для виготовлення печаток та штампів. Наявний асортимент є значно ширшим та дозволяє задовольнити будь-які потреби та побажання наших замовників.

Автоматична оснастка IDEAL R400  IDEAL R400 – це бюджетний варіант автоматичної оснастки для круглої печатки з максимальним діаметром 40 мм. Рекомендуєтся використовувати для простих печаток з невиликим навантаженням. Має захисну кришку, яка оберігає кліше від пошкодження.

Країна виробник: Китай

Автоматична оснастка COLOP Printer R40 Автоматична оснастка COLOP Printer R40 вважается найкращою у своему класі для круглих печаток та характеризуєтся високою надійністю, зручностю у використанні та чітким відбитком максимальним діаметром до 40 мм. Має захисну кришку, яка оберігає кліше від пошкодження, та рекордну різноманітність кольорів корпусу.

Країна виробник: Австрія

Автоматична оснастка Trodat Printy 4940 На протязі більш ніж 20 років автоматична оснастка Trodat Printy 4940 зарекомендувала себе як дуже надійна та проста в використанні. Оснастка має в комплекті захисну кришку та може мати один з девяти кольорі корпосу. Максимальний розмір відбитку 40 мм.

Країна виробник: Австрія

 Shiny_R542 Автоматична оснастка SHINY Printer R542 єдиною у своєму класі з максимальним діаметром відбитку до 40 мм. Має захисну кришку, яка оберігає кліше від пошкодження. Комплектується подушкою R-542-7 синього кольору. Змінна подушка буває синього, фіолетового, чорного, червоного або зеленого кольору.

Країна виробник: Тайвань

 Автоматична оснастка Trodat Professional 52040  Автоматична оснастка Trodat Professional 52040 призначена для використання у випадках якщо потрібне підвищене навантаження. Уособлює в собі надійність, міцність, зручність та престижність. Рекомендуєтся використовувати для основної печатки підприємства чи організації.

Країна виробник: Австрія

 Кишенькова оснастка Colop Stamp Mouse R40 Кишенькова напівавтоматична оснастка для печаток Colop Stamp Mouse R40 є дуже зручною у використанні для відбитків діаметром 30 – 40 мм. В комплекті є заправлена чорнильна подушечка, яку можна перезаправлять чорнильною фарбою на водній основі. Може використовуватись як додаткова печатка підприємства, популярна серед лікарів.

Країна виробник: Австрія

Кишенькова пластикова оснастка (таблетка) Кишенькова ручна пластикова оснастка для круглої печатки максимальним діаметром 40 мм. Укомплектована подушечкою та рекомендована для простих печаток з невиликим навантаженням.

Країна виробник: Україна

Кишенькова металева оснастка (таблетка) Кишенькова ручна металева оснастка для круглої печатки максимальним діаметром 40 мм. Укомплектована подушечкою та рекомендована для простих печаток з невиликим навантаженням.

Країна виробник: Україна

 

© 2023 ПЕЧАТКИ & ШТАМПИ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено