Відкрити меню

ПЕЧАТКИ

Печатка – одна з головних складових будь-якого документу, що підтверджує його справжність та юридичну силу. Зміст печатки повинен відповідати даним власника. Відбиток може бути однокольровим або двокольровим з комбінацією наступних кольрів: синій, чорний, червоний, зелений, фіолетовий, помаранчовий, коричневий, рожевий, бірюзовий, жовтий, бордовий. Використання не стандартних кольорів додає додаткового захисту від підробки. Оснастки печаток можуть бути ручними, кишеньковими, напівавтоматичними та автоматичними.

ПЕЧАТКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Використання печаток підприємцями не є обов’язковим, але бажане. Без печатки не обійтися, якщо є наймані працівники, а в роботі використовуються податкові документи, товарні чеки, накладні та рахунок у банку.

ФОП-01

ФОП-01

ФОП-02

ФОП-02

ФОП-03

ФОП-03

ПЕЧАТКИ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ.

У будь-якого підприємства існує основна печатка. Якщо є філії або представництва, а також необхідність у посвідченні певних видів документів, то замовляють додаткові друку з порядковим номером («№ 1», «№ 2» і т.д.), або назвою філії, або видом документів («Для документів »,« Для договорів »,« Для накладних »і т.д.).

ПП-01

ПП-01

ПП-02

ПП-02

ПП-03

ПП-03

ПЕЧАТКИ ДЛЯ ЛІКАРІВ 

Особиста печатка лікаря діаметром 20-35 мм. Така печатка обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по батькові лікаря. Печатка лікаря може так само містити інформацію про його спеціалізації (терапевт, педіатр, стоматолог і таке інше) і наукового ступеня; її можна оформити медичними символами та іншими спеціальними малюнками.

Л-01

Л-01

Л-02

Л-02

Л-03

Л-03

ПЕЧАТКИ АРХІТЕКТОРІВ, ЕКСПЕРТІВ, ІНЖЕНЕРІВ

Особиста печатка архітектора, експерта, інженера діаметром 38-50 мм. Така печатка обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по батькові, а так само найменування Міністерства, серію і номер кваліфікаційного сертифіката, а також реєстраційний номер, для адвоката номер свідоцтва.

І-01

І-01

І-02

І-02

І-03

І-03

ПЕЧАТКИ АДВОКАТІВ, ЮРИСТІВ

Особиста печатка адвоката, юриста діаметром 38-50 мм. Така печатка обов’язково повинна містити прізвище, ім’я та по батькові, а так же номер свідоцтва про право на здійснення адвокатської діяльності або особистий ідентифікаційний номер; її можна декорувати різними адвокатськими, юридичними символами та іншими спеціальними малюнками.

А-01

А-01

А-02

А-02

А-03

А-03

© 2023 ПЕЧАТКИ & ШТАМПИ · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено